Sofra Dergisi Çekimi

Sofra Dergisi Çekimi

Hepinize merhaba,
Aslında bir süredir bloğumdan yayın yapayım mı yapmayayım mı ikilem içindeydim. Sürekli bir yayın yapmayacağım aslında ama web sayfamın tasarımı ay sonunu bulacağı için ara ara sizlere merhaba diyeyim dedim. İnsan çok büyük bir boşluk hissediyor. Çünkü bu sayfalarda bizler sadece yaptığımız yemekleri, gördüğümüz yerleri ya da çektiğimiz fotoğrafları yayınlamadık. Yaşadıklarımızı, o günü nasıl geçirdiğimizi, sevinçlerimizi, üzüntülerimizi de paylaştık. O yüzden de büyük boşlukta hissediyorum kendimi. Ama dediğim gibi web sayfam tamamlanana kadar buradan ufak ufak haberlerle ve tariflerle yayınlarıma devam edeceğim.

Sizlerle geçtiğimiz hafta yaşadığım heyecanı paylaşmak istiyorum. Sofra Dergisi’ne konuk oldum daha doğrusu konuk ettim:) Geçen hafta Selma Hanım’dan gelen bir mail üzerine deliler gibi sevindim ve heyecanlandım. Benimle bir mönü çalışması yapmak istediklerini belirtmişlerdi. Hemen mönümüzü belirledik. Çekim gününü kararlaştırdık. Sonrası malum:) Zaten bir iki saat uyku ile geçen günlerim iyice uykusuzlaştı:) Çekim günü geldi çattı. Selma Hanım ve İlyas Bey geldiler. O kadar güler yüzlü ve profesyoneldiler ki herşey bir anda oldu bitti:) Samimiyetleri, tatlı dilleri heyecanımı bir nebze olsun aldı. Umarım çekimler güzel olmuştur memnun kalmışlardır. Yayınlanacağı zaman sizlere bildireceğim.

Selma Hanım ve İlyas Bey’e sabırlarından ve bana ayırdıkları vakitten dolayı tekrar teşekkür ederim:)

 

 

Yorum bırakabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>